Speciální ošetření

Liftingová masáž obličeje

liftingova_masaz

Jedná se o vyhlazovací masáž obličeje a dekoltu. Tato masáž je oblíbena z důvodu ihned viditelných účinků a to proto, že se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a též přispívá k lepší výživě pokožky i svalů. Tato masáž zpomaluje stárnutí pleti (předchází tak vzniku vrásek a pokud vrásky již vznikly, způsobuje jejich zmírnění). Liftingová masáž dále podporuje regeneraci, snižuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky. Jako každá masáž má pozitivní vliv i na naši psychiku.


Kolagenové ošetření

kolagen

ŽIVÝ, PŘÍRODNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-28 BEZ PŘÍTOMNOSTI JAKÝCHKOLIV KONZERVANTŮ. Má neuvěřitelně rychlé  omlazující, regenerační a léčebné ůčinky a prodlužuje BIOLOGICKÉ MLÁDÍ ORGÁNŮ. Tento živý kolagen se nanáší 2x denně na vlhkou pokožku obličeje. Je vhodný i pro alergiky a nebyl testován na zvířatech. K OBNOVENÍ PRODUKCE VLASTNÍHO KOLAGENU, jehož tvorba se nám v těle postupně SNIŽUJE cca od 25 let, pouhým potíráním na vlhkou pokožku obličeje dokáže stimulovat FIBROBLASTY - "mikrotovárny" na výrobu vlastního kolagenu.


Ošetření pleti galvanickou žehličkou

usti1

Galvanická žehlička na vrásky je jedním z nejlepších způsobů, jak můžete svoji pleť udržet mladou a hladkou a to bez chirurgického zákroku. Tato galvanická žehlička vyčistí pleť a vyhladí vrásky.
Výsledek můžete vidět již po prvním použití. Pleť je po použití galvanické žehličky výrazně jemnější, méně unavená a má zdravější vzhled.


Omlazující ultrazvuková kúra

Sinekron_S_Dermacentrum_Plus

Ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S umožnuje exfoliaci, hloubkové čištění (čištění je bezbolestné, pleť není podrážděná a zarudlá), podporuje zapracování aktivních látek přímo do buněk pokožky. Dále pleť hydratuje, odstraňuje napětí, snižuje množství vrásek a podporuje zdravý vzhled pokožky.

Více o této proceduře si můžete přečíst zde

Joomla SEO by AceSEF