Masáže - článek

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

RELAXAČNÍ MASÁŽ

9

Klasická relaxační masáž, která uvolní nejen Vaše tělo, ale i mysl. Masáž se provádí ve velmi příjemném prostředí při svíčkách, za zvuku odpočinkové hudby a používají se při ní nejkvalitnější oleje. Jedním z úžasných prostředků jak unavenému organismu ulevit a pomoci je relaxační masáž, která napomáhá ke zklidnění organismu, přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu.


DETOXIKAČNÍ – MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírován do kůže klienta. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu.

Odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobí oslabování organismu, což má za následek vznik různých nemocí.

med_masaze

V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, která ovlivňují většinu orgánů v těle.Při onemocnění orgánů se může medová masáž podílet na jejich vyléčení. Právě intenzita podráždění pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat začátky některých nemocí, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Med se již po tisíciletí používá jako přírodní prostředek, a to nejenom vnitřně, ale i ve formě masáží.

Med se nanáší na různé části těla a vhodnými masážními technikami se oblast zpracovává.Během masáže se konzistence medu mění, jelikož se do něj vylučují škodlivé látky z těla a podkoží,a proto také masáž u každého jedince trvá různě dlouhou dobu.

Preventivně stačí tyto masáže provádět 1x za měsíc, při potížích 1-2 x za týden.


ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ

Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách ve správném rytmu. Lidské tělo je protkáno 12 energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře.

cinska_ener_masaz

POMŮŽE PŘI

  • přepracovanosti
  • nesoustředěnosti
  • bolestech hlavy
  • bolesti zad
  • nervozitě
  • náladovosti a podráždění
Joomla SEO by AceSEF